Настройте меню в панели администратора

Трагічно загинув кримчанин, філолог-науковець, співавтор проекту «Он-лайн освіта для Криму» Геннадій Михайличенко

3 травня в Ірпіні трагічно загинув кримчанин, філолог-науковець, співавтор проекту «Он-лайн освіта для Криму» http://educrimea.org/ Геннадій Михайличенко.

«Геннадія особисто знав ще з часів студентства – разом навчались на вчителів української мови та літератури в Сімферопольському державному університеті. Разом з сім`єю, з дружиною і трьома неповнолітніми дітьми, після окупації Криму Геннадій переїхав на Київщину, бо не зміг змиритися з анексією півострову. Одразу ж долучився до громадської діяльності, працював спільно над реалізацією проектів громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім». Писав статті для інтернет-видання «Під прицілом», реалізовував разом з кримським колегою Віктором Мержвинським проект «Он-лайн освіта для Криму», — написав на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Щекун.

Без чоловікової опори залишилися дружина Наталя, а без батьківської турботи та опіки троє неповнолітніх дітей, якими він надзвичайно пишався. Але найбільше він гордився своєю Христинкою, яка гідно представляла Україну на міжнародних конкурсах. «Кримчанка Христя Михайличенко 8 травня, у День пам’яті, коли вся Європа згадує закінчення Другої світової війни, зіграє у концерті «Ніколи Знову» на підтримку дітей-сиріт — жертв військової агресії проти України у найпрестижнішому залі Бельгії, у самому центрі Європи, у центрі мистецтв BOZAR, Брюссель! Обдаровані діти зі Сходу України та Криму гратимуть із видатним українським піаністом Дмитром Суховієнком», — це останній пост Геннадія про свою доньку  у Фейсбуці.

Зараз Христина разом з мамою знаходиться в Бельгії і готується до відповідального виступу. Син Геннадія Данило, який цього року закінчує 11 клас зараз вдома з найменшою сестричкою та бабусею, що приїхала з Криму на свята відвідати дітей та онуків.

Геннадій паралельно працював редактором інформаційного сайту «Крим.Реалії». Останній інформаційний матеріал про діяльність Геннадія Михайличенка зробили журналісти ІА «Голос Криму» програмі «Крим: час окупації»http://voicecrimea.com.ua/main/video/tv/crimeaoccupation/krimchas-okupaci%D1%97-programa-vid-30-kvitnya-2015-roku.html .

.

Редакція ІА «Голос Криму», громадська спілка «Координаційна рада громадських організацій вимушених переселенців з Криму» приносять всім близьким Геннадія Михайличенка співчуття від кримської громади.

08.05.2015

0 - комментарии к теме "Трагічно загинув кримчанин, філолог-науковець, співавтор проекту «Он-лайн освіта для Криму» Геннадій Михайличенко"