Настройте меню в панели администратора

Стартувала онлайн-освіта для кримчан

Першого жовтня інтернет-проект «Освіта для Криму» розпочав підготовчі курси для кримчан щодо вступу у вищі навчальні заклади України  (на основі базової і повної загальної середньої освіти) з таких дисциплін: українська мова, українська література. Про це повідомили викладачі  інтернет-проекту  на своїй сторінці у Фейсбук.

На сайті проекту «Освіта для Криму» вже розміщено першу тему: «Фольклор. Усна народна пісенна творчість».

Загалом же курс вивчення української мови та літератури триватиме до квітня 2016 року, причому останній місяць буде присвячено виключно тренувальним тестам.
Навчання передбачає виклад основного матеріалу та завдань для засвоєння матеріалу і самоперевірки. В межах проекту можна отримати індивідуальні консультації онлайн (по скайпу). Навчання на курсах є безкоштовним і допоможе всім кримчанам, а також переселенцям з Криму, які навчаються дистанційно в українських школах або самостійно готуються до вступу в українські виші.

Нагадаємо, що проект «Освіта для Криму» реалізовується громадською організацією «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

14.10.2015

0 - комментарии к теме "Стартувала онлайн-освіта для кримчан"