Настройте меню в панели администратора

Увага користувачі сайту

Навчайтеся у кращих

вибирайте необхідну програму

Про нас

Пропонований сайт розроблено згідно з проектом безкоштовного вивчення української мови і літератури он-лайн, підтриманим Міжнародним фондом «Відродження». Метою проекту є створення безкоштовного інтернет-ресурсу з он-лайн навчанням і консультуванням з української мови та літератури для тих, хто має обмежений доступ до послуг учителя / викладача української мови і літератури, навчально-методичних матеріалів, тих, хто прагне дистанційно вивчати українську мову і літературу відтак забезпечувати власні освітні потреби.

Залежно від мети, яку Ви перед собою ставите (знайомство з українською мовою чи літературою, робота в державних установах, удосконалення / повторення набутих знань з мови чи літератури, проживання в Україні, вступ до українських вищих навчальних закладів і т. ін.), усю інформацію на сайті структуровано на три курси:

  • популярна мова і література,
  • базовий курс української мови і літератури,
  • українська мова і література для складання ЗНО.

У процесі наповнення сайту інформацією частково використано матеріали навчальних підручників і посібників, наукових праць і коментарів вітчизняних та зарубіжних авторів, а також матеріали, розміщені для користування в мережі Інтернет. Використані матеріали, взято з інтернет-сайтів, де вони перебувають у вільному доступі. Інформаційні джерела, які слугували основою для наповнення сайту, включені до його розділу «Бібліотека» і рекомендовані для вивчення.

З метою економії часу та оптимізації навчального процесу на цьому сайті зібрані навчально-інформаційні ресурси чи гіперпосилання на інтернет-сторінки, де можна знайти необхідний матеріал, що істотно полегшить доступ до вивчення окремої теми, розділу, матеріалу.

Ці курси покликані допомогти вивчити українську мову і літературу дистанційно і в зручний для Вас час. Для цього наші викладачі завжди перебувають з вами на зв’язку (он-лайн) з 09.00 до 23.00 за київським часом і можуть консультувати, відповідати на запитання, надавати рекомендації тощо телефоном, скайпом чи через електронну пошту.

Проект призначений для учнів, студентів, учителів, викладачів, усіх тих, хто цікавиться українською мовою і літературою.

Керівники й розробники проекту будуть вдячні за пропозиції та зауваження щодо функціонування дизайну, якості сайту чи навчальних матеріалів. Пропозиції та зауваження просимо надсилати…

Сайт має версію для Android.

ПАРТНЕРИ

Crimea SOS